21 квітня 2019 року відбудеться повторне голосування з чергових виборів Президента України.

Шановні виборці, хто з тих чи інших причин 31 березня не знайшов себе у списках, терміново з паспортом просимо звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації для з’ясування обставин.

Обов’язково це треба зробити особам, які виїжджали за кордон і ставали на консульський облік в Міністерстві закордонних справ, щоб потрапити до списків виборців за своїм місцем реєстрації в Україні. Стаючи на облік в МЗС, ви не знімалися удома з реєстрації, але у Реєстрі виборців ви автоматично потрапили на дільницю в МЗС за кордон. Коли повернулися додому, МЗС зняло вас з обліку, але автоматично «додому ви не повернетеся», поки не звернетеся із відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації.

Хочу звернути увагу тих, хто перевіряє себе через «Кабінет виборця». На жаль, у нас немає з вами зворотнього зв’язку, але ми аналізуємо усі запити виборців, котрі не знайшли себе у базі даних. Здебільшого ці люди присутні в Реєстрі, але вони вказують спотворені ідентифікаційні дані (написання ПІБ з малої букви, російськими літерами тощо).

Ще раз нагадую алгоритм перевірки себе через «Кабінет виборця»:

– заповнити відповідні поля для формування запиту, а саме: – прізвище, ім’я, по батькові українською мовою відповідно до написання в паспорті, поле “по батькові” може залишатися порожнім лише в разі відсутності у виборця по батькові відповідно до звичаю національної меншини, до якої він належить, та відсутності “по батькові” в паспорті;

– вказати відомості щодо виборчої адреси: адреси реєстрації місця проживання, вказаної в паспорті.

На електронну адресу буде надіслано відповідь щодо наявності виборця в Державному реєстрі виборців, номера виборчої дільниці та її місцезнаходження.

У разі його відсутності в Державному реєстрі або наявності розбіжностей, надійде повідомлення із запрошенням звернутися до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання.

Для громадян, які в день голосування будуть знаходитися не вдома (робота, відпочинок, навчання, відрядження тощо), є можливість тимчасово змінити місце голосування без зміни місця реєстрації (ТЗМГ). Для цього треба з паспортом та підтверджуючим документом звернутися до свого відділу, або до відділу ведення Держреєстру за вашим місцем перебування, написати заяву на зміну місця голосування. Ви отримаєте посвідчення, в якому буде вказано номер потрібної  вам дільниці. Ваше прізвище буде надруковано в уточнених списках в кінці. Підтверджуючими документами може бути довідка з сільської (селищної) ради про постійне проживання в даному населеному пункті без реєстрації, копія документа про право власності на житло, довідка з місця роботи, копія довідки про санаторно-курортне лікування, догляд за тяжкохворим, довідка про навчання в навчальному закладі, студентський квиток тощо. Для жителів Автономної Республіки Крим, окупованих частин Донецької та Луганської областей підтверджуючих документів не потрібно, достатньо тільки паспорта.

Громадяни, які перебуватимуть за кордоном, також мають змогу проголосувати там, для цього мають стати на консульський облік і їм змінять ТЗМГ. Тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси можна до 15 квітня включно.

Члени дільничних виборчих комісій, які будуть працювати у день виборів не на «своїй» виборчій дільниці, теж мають написати заяви до відділу Державного реєстру, надати копії посвідчень членів ДВК і будуть включені до списків виборців на іншій дільниці.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців Каховської райдержадміністрації:

кабінет №416, ІV поверх, вул.Велика Куликовська, 103, м.Каховка, Херсонська область, 74800.

Тел. 2 02 27. До 21 квітня включно працюємо без вихідних.

Календар
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Анонси подій

 • Місячник благоустрою

  З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  Погода
  StatPress
  Visits today: 26