У рамках реалізацй положень Меморандуму про взаеморозуміння у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження Украни та МЗС Фінляндської Республіки в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд (далі — Фонд).

Ціль Фонду — сприяти співпраці між Фінляндією та Україною, визначити можливості надання консультаційних послуг та інвестицій для проектів у сферах енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, виробництва енергії з відходів та створення інтелектуальних енергетичних систем.

Фонд фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління здйснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. Координатором роботи Фонду в Україні є Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Діяльність Фонду зосереджена на наступних сегментах:

— відновлювана енергія та виробництво енергії з вдходів:

— виробництво електроенергії та тепла;

— мережі централізованого теплопостачання (енергоефективнсть у будівлях, промисловості);

— ІТ-рішення та розподільчі мережі;

— розробка якісних техніко-економічних обгрунтувань для проектів з відновлювальної енергетики.

Основні умови фінансування:

— потрібний власний внесок власників проекту, проте консалтинг та програмне забезпечення, може бути підтримано із покриттям до 100% вартості;

— закупівлі мають бути прив’язані до фінської частки — кожен проект повинен мати інтерес у Финляндії у формі консалтингу, поставок або інвестицій. Рвень фінської частки — шонайменше 30% від загальної вартості! проекту;

— можливість поєднати гранти з іншими фінансовими інструментами НЕФКО — позики в Investment Fund Ioans, Facilities for Cleaner Production, Entrgy Saving Credits;

— грантова підтримка може бути поширена на демонстрашйні проекти за умови їх трансформаційного, інноваційного спрямування та впровадження нових технологій на місцевому ринку.

Подати заявку на отримання грантового фінансування мають змогу як

органи місцевого самоврядування так і бізнес.

З детальною інформацією щодо роботи Фонду та порядку конкурсного відбору проектів можна ознайомитись за посиланням: http//saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund.

Контактна особа для додаткових питань: Луценко Анна Сергіївна — головний спеціаліст відділу супроводження грантових проектів управлння інвестиційної діяльності та грантових проектів Департаменту (тел. (0552) 26-22-56 або е-mail:grantskherson@ukr.net)

Для перевірки та подальшого направлення на розгляд Фонду, заповнені по формі заявки (додаються) просимо надсилати до Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації до 30 листопада 2018 року на електронну адресу: grantskherson@ukr.net)

  1. Заявка в електронному вигляді
  2. Приклад заповнення заявки 

Календар
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Анонси подій

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

  • Архів новин
    StatPress
    Visits today: 22