У зв’язку із введенням воєнного стану у 10 областях України, серед яких і Херсонська та для підвищення обороноздатності 124-ої окремої бригади територіальної оборони з 05 грудня на Каховщині розпочнуться навчання для загонів територіальної оборони. Так військовозобов’язані, які за власним бажанням проходять службу в загонах тер оборони протягом десяти днів навчань, зможуть відточити вміння вправно стріляти, надавати медичну допомогу, оволодіти прийомами і способами дій солдата в бою, вдосконалити навички тактичної та інженерної підготовки, аби підтримувати бойову готовність та знати усі тонкощі та специфіку бою.

Навчання проходитимуть на базі Каховського професійного аграрного ліцею, що знаходиться  в с. Зелений Під Зеленопідської об’єднаної територіальної громади Каховського району. Близько трьохсот учасників віком від 18 до 60 років долучаться до навчання у складі 93 баталоьйону ТО. Від Каховського району і міста Каховка необхідно забезпечити участь 119 військовозобов’язаних. Також навчатимуться бійці загону Великолепетиського району.

Питанню організації та підготовки до проведення навчань на території району була присвячена сьогоднішня зустріч голови районної державної адміністрації Валерія Салтикова, військового комісара Каховського міського об’єднаного військового комісаріату Ігоря Великорецького з голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад. В нараді також взяв участь й головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи юридичного відділу апарату райдержадміністрації Сергій Гайдашенко.

Визначено завдання для кожної громади щодо забезпечення гідного перебування бійців загону тер оборони на місці їх дислокації, передбачивши на об’єкті їх перебування облаштування спальних місць та спальних приналежностям, питною та технічною водою, одноразовим посудом, засобами обігріву та всім необхідним для проживання в умовах зимового періоду.

Грудень 2018
« Лис