Відповідно до плану роботи сектору запобігання та виявлення корупції Південного офісу Держаудитслужби на 2017 рік, упродовж двох кварталів,   проведено 82 навчання (5 – на загальних заняттях та 77 – у структурних підрозділах Управління).

Працівники Управління до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень не притягувались.

Протягом січня – червня 2017 року звернення від підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого самоврядування і громадян щодо фактів корупції не надходили.

Номер антикорупційного «телефону довіри» Управління 0552 263628 неодноразово показано в рухомому рядку телепрограми «Таврійські новини» на телеканалі «Скіфія»,оголошено на обласному радіо, надруковано у газеті «Наддніпрянська правда», розміщено на місцевих інтернет- сайтах.

Тривають наступні заходи, спрямовані на запобігання та протидію проявам корупції шляхом проведення системних навчань та роз’яснювальної роботи.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис