Вересень 2022
« Сер
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-09-28.

Надається: у вигляді часткової компенсації процентних ставок за кредитами суб’єктам малого підприємництва, у т.ч. мікропідприємництва, та середнього підприємництва (фізичним особам – підприємцям або юридичним особам), річний дохід яких від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10, 2 та 20 млн євро, визначену за офіційним валютним курсом, установленим Національним банком, що діяв на останній день звітного періоду.

У рамках програми діють три відсоткові ставки (залежно від дати заснування бізнесу та його річного обороту):

• 5% річних – якщо виручка до 50 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця протягом одного кварталу;
  • 7% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн грн (створення робочих місць не є обов’язковою умовою);
  • 9% річних – для бізнесу з річних доходом від 50 млн грн (за кожне нове робоче місце відсоткова ставка зменшується на 0,5 % річних, але не менше 5% річних).

Валюта кредиту: гривня

На що надається підтримка?

• кредит на фінансування інвестиційного проекту (придбання та/або модернізацію основних засобів, здійснення будівництва/реконструкції/ремонту в приміщеннях ведення основної господарської діяльності (крім офісних приміщень);
  • кредит на поповнення обігових коштів, необхідних для реалізації інвестиційного проекту в розмірі до 25% його вартості.

Який розмір кредиту та строк кредитування?

Максимальна сума кредиту (кредитів), що надається суб’єкту підприємництва та учасникам групи пов’язаних з ним контрагентів, не перевищує 50 млн гривень.

Максимальний строк кредитування:

5 років – на реалізацію інвестиційного проекту

3 роки – на фінансування оборотного капіталу.

Програмою передбачений власний внесок учасника:

• від 10% вартості проекту – для діючого бізнесу;
  • від 15% вартості проекту – для новоствореного бізнесу (стартап).

Як стати учасником Програми?

Крок 1.

Перевірте себе на відповідність критеріям Програми у найближчому відділенні банку-партнера. За вашим бажанням заповнену заявку можна одразу відправити до банку для опрацювання.

Крок 2.

Підготуйте пакет документів, який підтверджує дані Вашої анкети та надайте ці документи до обраного Вами банку – партнера програми.

Крок 3.

Банк проаналізує надані Вами документи і дані та повідомить про рішення щодо отримання Вами кредиту.

Зверніть увагу!

Алгоритми оцінки Ваших документів у банків можуть мати несуттєві відмінності. Банки можуть Вам запропонувати надати додаткові документи, які підтверджують особливості Вашого бізнесу чи інші дані. Індивідуальні особливості роботи кожного окремого банку уточнюйте у відділеннях банків-партнерів або на сайтах банків, які беруть участь у програмі.

Крок 4 (не обов’язково)

В разі негативного рішення щодо отримання кредиту Вам може бути запропоновано пройти безкоштовне навчання або іншим чином допрацювати надану Вами інформацію, документи тощо.