04 серпня 2017 року відбулося засідання позачергової ХVІІІ  сесії сьомого скликання районної ради, в якому взяв участь голова районної державної адміністрації , депутат районної ради Валерій Салтиков.

Перед початком розгляду питань порядку денного депутат районної ради Данило Репілевський порушив питання щодо передачі шкільних автобусів територіальним громадам для перевезення учнів до навчальних закладів.

Валерій Салтиков пояснив, що дане питання буде вирішуватися поетапно: спочатку створяться навчальні округи, затвердиться оновлений графік маршрутів шкільних автобусів, а потім – передача  деяких з них до територіальних громад. Голова районної ради Тетяна Тертична наголосила, що порушене питання потребує детального вивчення, оприлюднення і обговорення, а лише потім, за результатами попереднього опрацювання, прийняття відповідного рішення.

Далі депутати перейшли до прийняття рішень стосовно питань, які були детально опрацьовані на засіданні постійних депутатських комісій. Вказані питання стосувалися передачі  із спільної власності територіальних громад  Каховського району в комунальну власність Тавричанської  та Зеленопідської сільських об’єднаних територіальних громад  закладів соціальної сфери, приймання-передачу їх основних засобів та інших матеріальних цінностей  у комунальну власність вказаних громад.

Крім того, внесені зміни до попередніх рішень, що стосувалися  районних  програм розвитку фізичної культури  та спорту, «Діти  Каховщини» щодо збільшення фінансування на їх реалізацію, та перспективного плану  модернізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Каховського району  на 2016-2020 роки, які детально пояснила присутнім заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вакулич.

Також, народними обранцями було розглянуто ряд земельних питань, затверджено спільний проект  територіальних громад  сіл, селищ,  районної ради та об’єднаних територіальних громад Каховського району «Про інформатизацію та розвиток  інформаційного простору  Каховського  РЦ ПМСД» та припинено діяльність юридичних осіб – КУ «Райтерцентр» та КРЦСССДМ в результаті їх реорганізації шляхом злиття.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис