Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-05-30.

 Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Каховської районної державної адміністрації та з метою виконання завдань, визначених у нових соціальних ініціативах Президента України «Діти – майбутнє України», у всіх  навчальних закладах району проведено ряд пізнавально-розважальних заходів з нагоди відзначення 1 червня Дня захисту дітей.

Запрошені гості – голови сільських рад, фермери, місцеві підприємці, батьки, громадськість, представники Партії регіонів вітали дітей смачними подарунками та іграшками-сюрпризами.

Форми проведення заходів були різноманітними та цікавими: загально сільське свято з конкурсно-розважальною програмою та караоке «Діти – майбутнє України» було проведено у Будинку культури с. Василівка, «Наше щасливе дитинство» –  у селах Дмитрівка та  Калинівка, «Ми майбутнє твоє, Україно!»  – у  смт. Любимівка; ігрове шоу «Живе на всій планеті народ веселий – діти» – у с. Заозерне; фестиваль творчості і талантів «Дитяче євробачення»  – у с. Червоний Перекоп.

Цікаво і змістовно пройшов день захисту дітей 1 червня у дітлахів із с. Чорнянка, який співпав з днем відкриття зміни у таборі відпочинку «Молода Січ» при Чорнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Разом з працівниками Будинку культури проведено концерт «Здрастуй, літечко». Звучали пісні, вірші, інсценівки, присвячені літнім канікулам та Дню захисту дітей. Самодіяльними артистами було поставлено цікаву казку «Коза дереза на сучасний лад». До дітей прийшли казкові герої  Мері Попінс, Міс Ендрю, лісові мешканці, які проводили з дітьми цікаві конкурси, загадки, рухливі ігри. Насамкінець Мері Попінс запросила дітей в танцювальний салон. Найкращим танцюристам, активістам були вручені призи, подарунки . А п/п Пуляєва Л.О. порадувала дітей солодкими сюрпризами.

У таборах відпочинку відбулися свята з конкурсно-концертною програмою «Хай щастю дитини не буде кінця» в Архангельськослобідській ЗОШ І-ІІІ ст. та Семенівському НВК І-ІІІ ст., «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» –  у Волинській, Дудчинській ЗОШ І-ІІІ ст. та Богданівській ЗОШ І-ІІ ст., «Чудове свято – тут стільки сонця, радості, дітей»  – у Новокам´янській ЗОШ І-ІІІ ст., «Всі барви літа вам, наші діти» – у  Роздольненській ЗОШ І-ІІІ ст., «Ми, Україно, – надія твоя» – у Сергіївській ЗОШ І-ІІ ст. та Подівській ЗОШ І ст.

У Тавричанській ЗОШ І-ІІІ ст. Перше червня пройшло під гаслом: «Світле дитинство – веселка ясна». Спочатку вихованці занурились у світ казки. В ній йшлося про дружбу, взаємоповагу, взаємовиручку та безпечні правила поведінки. Потім діти зустрілися і  розважились з веселими клоунами, які проводили веселі естафети, рухливі ігри, співали, танцювали. Ніхто не залишився осторонь,  навіть вихователі та батьки активно приймали участь у  розвагах. А потім у єдине дружнє коло всіх об’єднав «Танцювальний майдан».

Свої  творчі здібності діти продемонстрували, прийнявши участь у виставці малюнків «Літо – літечко».  Творчій фантазії дітей не було меж,  малюнки були яскравими  та різноманітними. Всі діти отримали солодощі та сувеніри, які надало ДПДГ «Асканійське».  Очі дітей світились від радості і захоплення.

 Надзвичайно сподобалося дітям брати участь у розважально-гумористичній програмі «Ми майбутнє твоє, Україно» у Коробківській ЗОШ І-ІІІ ст., мистецькому артмайдані «Сонце сяє, сонце нас єднає», дитячих витівках «Час веселих розваг» та фестивалі боді-арту в Малокаховській ЗОШ І-ІІІ ст.; в ігровій  програмі «Пізнаємо рідний край»  – у  Федорівській ЗОШ І-ІІІ ст.; талант-шоу «Ми твої діти, ми твої квіти, Україно моя!» – у Чорноморівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Отже, завдання Президента України В.Януковича – створювати кожній дитині можливість для розвитку творчих здібностей – виконується на належному рівні.