вакулич

15 лютого 2017 року до 28-ї річниці виводу військ з Афганістану відбулися урочисті заходи в школі мистецтв міста Каховки. У заході взяли участь воїни-інтернаціоналісти міста та району, учнівська молодь Костогризівської ЗОШ І-ІІІ ст., Семенівського НВК, Чорноморівської ЗОШ І-ІІІ ст., Роздольненської «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Богданівської ЗОШ І-ІІ ст., Тавричанського НВК, Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ № 2, представники міської та районної адміністрацій. Щирими словами та подарунками привітали воїнів Афганців Ольга Вакулич, Володимир Любак, голови міської та районної громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів: Наталія Скін та Костянтин Мєшков.

Війна в Афганістані залишається болючою раною і сьогодні. У складних умовах органи влади намагаються докладати всіх зусиль задля вирішення проблем воїнів та ветеранів і запевняють, що й надалі робитимуть все можливе, аби учасники бойових дій на території інших держав та родини загиблих відчували турботу і вдячність від влади. Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу  пам’ять загиблих бойових друзів.

IMG_4142

У рамках заходу проходив конкурс малюнку «Ми за мир – ми проти війни!», у якому взяли участь  70 учнів загальноосвітніх закладів району. За рішенням журі конкурсу 10 переможців отримали дипломи та подарунки від Каховського районного товариства воїнів-інтернаціоналістів. Програму заходу прикрасили виступи виконавців, творчих колективів школи мистецтв, ПК «Меліоратор», Зеленопідського будинку культури.

Бажаємо здоров’я, миру, добра, здійснення всіх ваших планів і задумів в ім’я добробуту та процвітання України і рідного краю

Липень 2018
« Чер

• Колегія РДА