15 лютого 2013 року  з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24 ї річниці виведення військ  із Афганістану о 9.00 годині відбулась поминальна панахида по загиблим воїнам – інтернаціоналістам у Свято – Покровському Соборі.

Згодом колона направилася до Алеї пам’яті, де колишні  солдати віддали шану своїм загиблим бойовим побратимам, поклавши квіти до пам’ятного знаку. Голова районної ради М.Крупін у своєму виступі  закликав  присутніх не забувати своїх героїв,  які загинули на території інших держав.

О 10.30 у міській школі мистецтв відбувся фестиваль військово – патріотичної пісні „Пам’ять” , на початку якого голова районної державної адміністрації В. Сторчак привітав усіх  присутніх зі святом, побажав здоров’я, наснаги та успіхів, вручив подяки голови районної державної адміністрації, голови районної ради та ордени “Солдатської Слави”, “Воїнів – інтернаціоналістів” активістам спілки  воїнів – інтернаціоналістів. Батьки загиблих учасників бойових дій одержали  грошову допомогу.

Також, присутніх учасників бойових дій привітали заступник міського голови В.Чернявський, військовий комісар  І. Велікорецький. Святкові номери  концерту були представлені учасниками художньої самодіяльності  Палацу культури «Меліоратор», школи мистецтв, дитячими спортивними колективами.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ