Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-07-23.

1 серпня 2013 року  компанією «Nunhems the global specialist», яка в свою чергу входить до всесвітньо відомого концерну «Bayern Group Science» був проведений щорічний захід під назвою «День поля».

На свято завітав голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П., який у своєму привітальному слові зазначив, що Каховський район за показниками якості та врожайності сільськогосподарської продукції входить до трійки кращих  районів області та слугує своєрідним прикладом.

Подія зібрала близько 400 осіб, серед яких були представники провідних сільськогосподарських компаній Європи, агрономи, селекціонери та просто гості урочистого святкування.

Учасники заходу змогли ознайомитись з діяльністю таких агротехнічних підприємств, як  компанія «Nunhems the global specialist»  концерну «Bayern Group Science», «AgroAlliance Ukraine», ТОВ «Терра Тарса Україна», агрофірма «Гермес».

Крім того, гості відвідали  дослідницько-демонстраційні ділянки для експериментального сільського господарства, на яких представлений широкий спектр сортів кавунів, моркви та ін. сільського господарських культур.

В експозиційному показі присутні мали змогу ознайомитись з сучасною с/г технікою, з передовими препаратами німецької якості для захисту польових сільськогосподарських культур, зокрема ріпаку та сої, від хвороб.

Завершився «День поля» святковим обідом, на який було запрошено всіх учасників дійства. Широкий стіл був наповнений випічками близько десяти видів, готування яких відбувалося на очах у відвідувачів молодими одеськими кухарями.

Смачні фруктові десерти демонстрували якість врожаю, символізуючи результат кропіткої роботи аграріїв.

Спрагу гості угамовували свіжо вижатим яблучно-морквяним соком, прохолодним квасом та морозивом.

На завершення  свята голова Каховської державної адміністрації Сторчак В.П. разом з організаторами заходу висловили щиру подяку усім присутнім, за те, що знайшли час відвідати подібний захід, за підтримку, за співпрацю та побажали сімейного щастя і добробуту кожній родині.