1 жовтня 2013 року в с. Малокаховка підопічні відділення соціально-побутової адаптації КУ «Каховський районний територіальний  центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)», члени Каховської районної ради ветеранів урочистостями, нагородженням кращих активістів районної ветеранської організації, святковим концертом відзначили День людей похилого віку.

Всіх учасників заходу привітали голова Каховської районної державної адміністрації Володимир Сторчак, голова Каховської районної ради Микола Крупін, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Тертична, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Сидоренко, які у своїх виступах зазначили, що рівень цивілізованості суспільства ставиться в пряму залежність від того положення, яку займають у суспільстві люди похилого віку та з обмеженими можливостями, сім’ї з дітьми. Абсолютно очевидно, що від міри, глибини та послідовності вирішення проблем найвразливіших категорій населення залежить майбутнє будь-якої країни, її подальший стійкий соціальний розвиток.

Володимир Сторчак зазначив, що суттєвим кроком у динамічному розвитку системи соціального захисту України є активна реалізація соціальних ініціатив Президента, спрямованих на покращення якості життя найвразливіших категорій громадян, у т.ч. осіб поважного віку, інвалідів, ветеранів тощо.

Тетяна Тертична акцентувала увагу присутніх на тому, що з метою дотримання сучасних стандартів надання послуг соціальної підтримки, підвищення їх ефективності управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації забезпечується призначення усіх видів державної допомоги, компенсацій та житлових субсидій із застосуванням спрощеного механізму їх надання, проводиться обслуговування громадян територіальним центром, створюватимуться нові філії відділення соціально-побутової адаптації, розширюватиметься спектр послуг.

В ході зустрічі присутні схвалили роботу відділення соціально-побутової адаптації в с. Малокаховка, відзначили творчий та небайдужий підхід працівників відділення щодо надання послуг особам-клієнтам відділення.

.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра