З метою популяризація в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» 13 вересня 2013 року у конференц-залі РБК ім. Фрунзе відбулася традиційна зустріч керівництва районної державної адміністрації та районної ради зі спортивним активом району, присвячена Дню фізичної культури та спорту. На зустріч були запрошені: В. Сторчак, голова районної державної адміністрації, В. Любак, керуючий справами районної ради, О. Вакулич, заступник голови районної державної адміністрації, В. Грушко, начальник відділу освіти, молоді та спорту, представники преси, громадськості, тренери-викладачі ДЮСШ Каховської районної ради та ДЮСШ «Колос», вчителі фізичного виховання загальноосвітніх навчальних закладів, молоді спортсмени,  прихильники спорту Каховщини.

Присутніх привітали з професійним святом В.Сторчака, В.Любака, О.Вакулич. Начальник відділу освіти, молоді та спорту В. Грушко висвітлив здобутки та досягнення району у спорті.За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Каховщині цінними подарунками і грамотами голови районної державної адміністрації та голови районної ради були нагороджені: І.Жихаренко– директор  ДЮСШ Каховської районної ради; С.Шишенко – інструктор-методист ДЮСШ „Колос”; С.Войтович –вчитель фізичної культури Архангельськослобідської ЗОШ І-ІІІ ст, тренер-викладач ДЮСШ; А.Гурнаков – тренер-викладач  з  пауерліфтингу ДЮСШ „Колос”; А.Малишенко – тренер-викладач з  футболу ДЮСШ „Колос”.За творчу працю, високу професійну майстерність, формування здорового способу життя серед молоді  подякою голови Каховської районної державної адміністрації та голови районної ради були відзначені: С.Барна- вчитель фізичної культури Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст., тренер-викладач ДЮСШ; М.Загорулько- вчитель фізичної культури Чорноморівської ЗОШ І-ІІІ ст.; В.Нікітенко – тренер-викладач ДЮСШ; І. Дереш  – тренер-викладач  з   волейболу   ДЮСШ „Колос”; Ю. Стецюк – тренер-викладач по  футболу   ДЮСШ „Колос”.

Червень 2018
« Тра

• Засідання громадської ради

26 червня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті 232 відбудеться засідання громадської ради. Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та усіх бажаючих