Липень 2024
« Чер
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-07-23.

Реалізація національної програми Президента України «Велике будівництво», боротьба із поширенням пандемії коронавірусу на Херсонщині, розвиток туризму, інфраструктури та залучення інвестицій  –  саме ці питання стали першочерговими для Сергія Козиря на посаді голови Херсонської облдержадміністрації.

Про перші результати роботи і плани на майбутнє Сергій Козир розповів під час пресконференції для ЗМІ.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Козиря головою Херсонської облдержадміністрації 1 березня 2021 року. До цього він тимчасово виконував обов’язки очільника Херсонської ОДА.

«Під час вручення мені службового посвідчення Президент дав головні доручення для реалізації на новій посаді. Головне з яких – розкрити весь потенціал Херсонської області і втілити в життя всі можливості. Тож, вся команда облдержадміністрації працює для створення комфортних і безпечних умов для кожного жителя області. І мені приємно, що у багатьох сферах цього вдалося досягти»,  – зазначив Сергій Козир.

Під час перегляду презентації  журналісти детальніше дізналися про досягнення команди облдержадміністрації у багатьох галузях. Варто зазначити, що  на кожному питанні Сергій Козир зупинився окремо і  розповів про найголовніше.