Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-07-19.


Новокаховський центр зайнятості

Повна поштова адреса: м. Нова Каховка, вулиця Миколи Букіна, 20 а

Херсонська область 74900

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 08.00 до 17.00

П’ятниця з 8.00 до 16.00

Телефон керівника: (05549) 7-97-20

Для роботодавців: (05549) 7-26-88

Електронна пошта: E-mail: nkahovka.dir@kheocz.qov.ua

 Керівник –  Котляр Надія Олександрівна

Центр зайнятості забезпечує реалізацію завдань, пов’язаних:

– із соціальним захистом населення від безробіття,

– сприяння громадянам у підборі підходящої роботи,

–  надання матеріального забезпечення та соціальних послуг,

– професійної орієнтації,

– надання послуг роботодавцям щодо добору працівників та інформаційно-консультаційних послуг,

–  а також реалізацію інших завдань, визначених законодавством у сфері зайнятості населення та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, на території м. Каховка та Каховського району.

Центр зайнятості у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, декретами, постановами, розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами та інструкціями Міністерства соціальної політики України, Статутом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, іншими нормативно-правовими актами, наказами, розпорядженнями та інструкціями Державної служби зайнятості (Центрального апарату), розпорядженнями голови Каховської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування та Положенням про Каховський міськрайонний центр зайнятості.

Центр зайнятості інформує:

 

 Служба зайтятості запускає сучасний освітній портал

 

     

До уваги жителів Каховського району!!! З початку року на офіційному веб-сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua  запроваджено новий сервіс-електронна черга реєстрації громадян. (http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about)

Шановні звільнені в запас військовослужбовці, які були призвані на військову службу під час мобілізації!

Соціальна допомога для внутрішньо переміщених осіб

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню

Поінформованість – основа співпраці

Компенсація єдиного внеску – фінансова підтримка роботодавців службою зайнятості

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ – СУЧАСНИЙ СЕРВІС СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Щоб життя змінилося на краще

Формування розвинутого суспільства вимагає дотримання прав людини та недискримінацію для усіх його членів. Особливої уваги при цьому потребують громадяни,які з певних причин не можуть почувати себе на ринку праці на рівних з іншими. Нині серед соціальних груп, які належать до найменш конкурентоспроможних на ринку праці, саме особи з інвалідністю мають найбільші труднощі, пов’язані з реалізацією формально рівного права на працю, і тому потребують особливої уваги та відповідних дій з боку держави.

Реалізація прав людини в сфері праці та її соціального захисту є ознакою будь-якого демократичного суспільства, країни з соціально-орієнтованою економікою. Ці питання є вкрай важливими й актуальними в системі соціального захисту інвалідів,особливо через зростання чисельності інвалідів в нашій країні за останні роки та необхідності підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. На шляху вирішення проблем в Україні зроблені конкретні кроки законодавчими та практичними діями з боку Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Між тим, гострота питання не знята, бо існує  багато проблем законодавчого, методологічного і методичного характеру, які зумовлюють необхідність більш досконалого вивчення шляхів підвищення ефективності  соціально – професійної реабілітації  та працевлаштування інвалідів.

Допомога  Державної служби зайнятості у цьому напрямку є системною і дієвою. Насамперед це працевлаштування безробітних  та надання одно- разової допомоги по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності.