Каховський міськрайонний центр зайнятості

Повна поштова адреса:

проспект Європейський (пр. Ворошилова), будинок 6

м. Каховка

Каховський район

Херсонська область

74800

Графік роботи:

 Понеділок – четвер з 08.00 до 17.00 (без перерви)

П’ятниця з 8.00 до 15.45 (без перерви)

Телефон керівника: +38 (05536) 5-84-50

Факс: +38 (05536) 5-73-79

Електронна пошта: E-mail: kahcz@ukr.net

 Керівник –   Радченко Оксана Василівна

Приймальні дні керівника:

щовівторка з 08.00 до 17.00, кабінет 201

Каховський міськрайонний центр зайнятості діє на підставі Положення про Каховський міськрайонний центр зайнятості.

Центр зайнятості забезпечує реалізацію завдань, пов’язаних:

– із соціальним захистом населення від безробіття,

– сприяння громадянам у підборі підходящої роботи,

–  надання матеріального забезпечення та соціальних послуг,

– професійної орієнтації,

– надання послуг роботодавцям щодо добору працівників та інформаційно-консультаційних послуг,

–  а також реалізацію інших завдань, визначених законодавством у сфері зайнятості населення та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, на території м. Каховка та Каховського району.

Центр зайнятості у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, декретами, постановами, розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами та інструкціями Міністерства соціальної політики України, Статутом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, іншими нормативно-правовими актами, наказами, розпорядженнями та інструкціями Державної служби зайнятості (Центрального апарату), розпорядженнями голови Каховської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування та Положенням про Каховський міськрайонний центр зайнятості.

Каховський міськрайонний центр зайнятості інформує:

До уваги жителів Каховського району!!! З початку року на офіційному веб-сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua  запроваджено новий сервіс-електронна черга реєстрації громадян. (http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about)

Каховський міськрайонний центр зайнятості – демобілізованим учасникам антитерористичної операції

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

СПІВПРАЦЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З РОБОТОДАВЦЯМИ, ЗОКРЕМА ПОСИЛЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ З ПІДПРИЄМСТВАМИ РАЙОНУ  13/09/17

До відома роботодавців Каховського району

pro-kompensaciyu-zi-splati-yedinogo-socvnesku

Презентація Херсонського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості для безробітних громадян Каховського МРЦЗ

Професіографічна екскурсія на ПрАТ «Чумак» для учасників проекту «ПрофіКвест» 21.10.16

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ТА РОБОТОДАВЦІВ !!!

КАХОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ П Р О П О Н У Є громадянам, зареєстрованим в центрі зайнятості, в короткий термін оволодіти професіями, які користується попитом на ринку праці

ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ!

Стан надання соціальних послуг незайнятому населенню по Каховському району за І півріччя 2016 року

09 лютого 2016 року відбувся семінар для роботодавців м.Каховки та Каховського району на тему «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників».

семінар ЦЗ

Каховський міськрайонний центр зайнятості для осіб з інвалідністю

Шановні звільнені в запас військовослужбовці, які були призвані на військову службу під час мобілізації!

Соціальна допомога для внутрішньо переміщених осіб

Розпочніть власну справу!

ПРЕДПРИНИМАТЕЛИ

ІНФОРМАЦІЯ про стан надання соціальних послуг незайнятому населенню по Каховському району за січень – травень 2015 року

Шановні демобілізовані військовослужбовці, які були призвані на військову службу під час мобілізації

Засідання круглого столу на тему « Партнерство та співробітництво в питанні соціальної адаптації та забезпечення зайнятості внутрішньо переміщених осіб».

Служба зайнятості на ринку соціальних послуг

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню

Проведено круглий стіл на тему«Стимулювання роботодавців до створення робочих місць і забезпечення ефективної зайнятості населення шляхом реалізації державних цільових програм і інвестиційних проектів»

26 травня 2014 року проведено семінар на тему «Організація та проведення громадських та тимчасових робіт у 2014 році»

Поінформованість – основа співпраці

Міні-ярмарок вакансій з АКБ «Приват Банк»

Центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Звіт

Питання подальшої співпраці вирішуємо конструктивно.

Сільський зелений туризм

Акція «Випускник» у Каховці

Участь у інформаційному семінарі – перший крок до працевлаштування.

Щоб життя змінилося на краще

Формування розвинутого суспільства вимагає дотримання прав людини та недискримінацію для усіх його членів. Особливої уваги при цьому потребують громадяни,які з певних причин не можуть почувати себе на ринку праці на рівних з іншими. Нині серед соціальних груп, які належать до найменш конкурентоспроможних на ринку праці, саме особи з інвалідністю мають найбільші труднощі, пов’язані з реалізацією формально рівного права на працю, і тому потребують особливої уваги та відповідних дій з боку держави.

Реалізація прав людини в сфері праці та її соціального захисту є ознакою будь-якого демократичного суспільства, країни з соціально-орієнтованою економікою. Ці питання є вкрай важливими й актуальними в системі соціального захисту інвалідів,особливо через зростання чисельності інвалідів в нашій країні за останні роки та необхідності підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. На шляху вирішення проблем в Україні зроблені конкретні кроки законодавчими та практичними діями з боку Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Між тим, гострота питання не знята, бо існує  багато проблем законодавчого, методологічного і методичного характеру, які зумовлюють необхідність більш досконалого вивчення шляхів підвищення ефективності  соціально – професійної реабілітації  та працевлаштування інвалідів.

Допомога  Державної служби зайнятості у цьому напрямку є системною і дієвою. Насамперед це працевлаштування безробітних  та надання одно- разової допомоги по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності.

В 2012 році Каховським міськрайонним центром зайнятості проведена ретельна робота по співпраці з підприємствами міста та району .   Протягом 11 місяців поточного року за сприянням у працевлаштуванні до Каховського міськрайцентру зайнятості звернулось 29  осіб з обмеженими фізичними можливостями. Кожна людина, яка має специфічні вади здоров’я ,  отримала увагу  та співчуття спеціалістів Каховського центру зайнятості. В результаті  сумісної  співпраці  13 громадян були працевлаштовані за сприянням служби зайнятості. Спеціалісти Каховського міськрайцентру зайнятості  висловлюють слова вдячності  керівникам таких підприємств міста, як КУ Каховський районний будинок ім. Фрунзе  , ПРАТ « Чумак», ПАТ ЕК  «Херсонобленерго», КВУ «Каховський водоканал»,  «Каховський міжрайводгосп» , «  Укртелеком» , які проявили чуйність та увагу до людей  з обмеженими фізичними можливостями та створили для них  сприятливі умови праці.

   Дві особи  скористувалися можливістю отримати одноразову допомогу по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності,  і зараз є  успішними підприємцями. Маємо надію, що в подальшому вони і самі будуть забезпечувати наше місто робочими місцями. А  спеціалісти Каховського міськрайонного центру зайнятості побажають їм, та всім бажаючим працевлаштуватися успіху  в цієї нелегкій справі,  та подяку за наполегливість  і віру в краще життя.

Анонси подій

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Календар
  Січень 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Гру    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
  Архів новин
  Статистика
  Яндекс.Метрика