В рамках підготовки до святкування 22-річниці незалежності України, якою передбачено і проведення щотижневих заходів під назвою «чистий четвер» в населених пунктах Каховського району, місцевими мешканцями приводиться до належного санітарного та естетичного стану прибудинкові території, парки, дитячі та спортивні майданчики, кладовища, вулиці, дороги, тротуари, зупинки, об’єкти культурно-історичного значення.

1 серпня 2013 року голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. під час об’їзду сільських рад завітав до села Василівка.

Трудовий молодіжний десант на чолі з головою Василівської сільської ради Шутько Т.Г. взялися до ліквідації стихійних сміттєзвалищ, вирубки чагарників та розчистки місцевого пляжу, який дуже полюбляють діти місцевих жителів.

Володимир Петрович відмітив трудовий ентузіазм молоді стосовно налагодження благоустрою на всій території береговій лінії, але наголосив, що з наступного понеділка працівникам сільської ради та мешканцям села слід взятися за  наведення ладу по всім вулицям населеного пункту, особливо його центральної частини.

В цей день голова районної державної адміністрації Сторчак В.П.  також побував з вибірковим візитом у селах Червоний Перекоп та Дмитрівка, де зустрів дружні трудові колективи, які на чолі з головами сільських рад, з ентузіазмом займалися благоустроєм, цим самим дбаючи не лише про привабливість рідного села, а й всього Каховського району.

«Чистий четвер» пройшовся і по автошляхах району.

Під керівництвом начальника філії «Каховська ДЕД ДП Херсонський облавтодор» Баранецького Б.Б., перед яким незмінно стоїть завдання по дотриманню у належному стані автомобільних шляхів району державних та комунального значення, проводиться  робота по ліквідації первинних та ізольованих вогнищ амброзії на узбіччях  каховських доріг, які представляють загрозу, в першу чергу, для мешканців прилеглих сіл, які попадають під алергійний вплив амброзії, та страждає товаровиробник, якщо насіння амброзії потрапляє до ґрунту з насінням та добривом.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра