Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації голова районної ради Тетяна Тертична провела чергову сесію райради за участю керівництва райдержадміністрації та її структурних підрозділів, голів місцевих громад, директорів комунальних установ, представників громадськості та преси.

В традиційній розминці Тетяна Станіславівна озвучила звернення, яке надійшли на адресу районної ради від Чаплинської райради щодо правового врегулювання захисту земельних ділянок із насадженнями та заяву від головного лікаря ЦРЛ Віттіха О.О. щодо надання йому  щорічної відпустки, прийняття рішення по якій потребує додаткового вивчення та з’ясування в межах чинного законодавства. Депутат райради Кудлай В.В. закликав депутатів підтримати звернення від мешканців Чорнянки щодо врегулювання питання пов’язане із захистом пам’ятки архітектури, що знаходиться на території села.

Результатом попереднього детального розгляду питань порядку денного сесії на спільній та профільних депутатських комісіях і плідної роботи депутатського корпусу стало внесення змін до показників бюджету, затвердження  галузевих програм- розвитку освіти району, фізичної культури  та спорту, створення та розвитку містобудівного кадастру із відповідним фінансуванням та стратегії забезпечення  сталої  відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного та ВІЛ- інфекції/СНІДу та  плану заходів  та змін до районних програм: поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів, щодо запровадження матеріального стимулювання  окремих  колективів та  громадян, програму індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім». Також депутатським корпусом розглянуто питання виконання бюджету за І квартал п.р, стан реформування медичної галузі та прийнято рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Каховський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської районної ради», перейменування Семенівського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад» та створення його філій,  ліквідацію Костогризівської ЗОШ І-ІІІ ст. та  Богданівської ЗОШ І-ІІ, затверджено технічні документацїї та вирішено ряд організаційних та майнових питань.

В ході засідання були розглянуті усі 38 питань порядку денного та прийняті відповідні рішення.

Календар
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Анонси подій

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

  • Архів новин
    StatPress
    Visits today: 37