З метою виконання та реалізації  соціальних ініціатив Президента України з розширення центрів матері та дитини      8 липня 2013 року головним спеціалістом Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бондаренко Ю.Г. була проведена зустріч з фахівцями із соціальної роботи, які працюють по 12 сільських (селищній) радах Каховського району. Нарада була присвячена питанню надання допомоги молодим матерям, які перебувають у стані вагітності, або мають новонароджених дітей і перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з відсутністю постійного місця проживання. У м. Херсоні діє Центр матері та дитини, який приймає вагітних жінок та жінок, які мають новонароджених дітей. Термін перебування в даному закладі до виповнення 18 місяців дитині. У цей період жінка разом із спеціалістами центру має вирішити проблеми, які призвели до складних життєвих обставин.

Після наради тривала дискусія та розглядалися важливі питання щодо функціонування даного Центру. Завданням для фахівців із соціальної роботи  є протягом місяця довести до жителів села на  закріпленій за кожним фахівцем території інформацію щодо зазначеного центру. Звіт про проведену роботу кожен із фахівців надасть до 1 вересня 2013 року.

Довідка.

Протягом поточного року до Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  звернулася одна громадянка , яка перебуває на 9 міс. вагітності  та має  проблеми, пов’язані з житлом. На даний час спеціалістами  центру вирішується питання щодо влаштування даної особи до Центру матері та дитини.

Січень 2018
    « Гру