Календар
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-02-29.

Щоб кожна держструктура, громада чи місто могли самостійно керувати процесами цифрової трансформації, необхідні люди з лідерським потенціалом, управлінськими здібностями та ІТ-бекграундом. Тому Мінцифра разом з партнерами запускає національний проєкт з навчання майбутніх лідерів державної цифрової трансформації — CDTO Campus.

Презентація проєкту відбудеться 28 листопада о 17:00.

CDTO Campus — це освітній проєкт, який пропонує довготривалі та короткотермінові програми як для наступного покоління лідерів цифрової трансформації, що вирішили змінити кар’єрну траєкторію та перейти з громадського чи приватного сектору на державну службу, так і для досвідчених CDTO, які мають постійно покращувати свої знання та навички. Навчальні програми побудовано на міжнародному та українському досвіді, який є унікальним, що дасть змогу студентам розвинути реальні практичні навички.

Серед лекторів — експерти з реальним досвідом у цифровій трансформації держсектору.

Головна мета проєкту — забезпечити державу кваліфікованими фахівцями для реалізації цифрових реформ. Довгострокова ціль CDTO Campus — не лише ділитися українськими GovTech-рішеннями зі світом, а й завдяки кваліфікованим кадрам побудувати найзручнішу цифрову державу у світі, забезпечити швидкість цифрових реформ та покриття цифровою інфраструктурою й послугами як на національному, так і на регіональному рівнях.

Під час презентації спікери розкажуть про можливості та методологію освітніх програм, а також розкриють, як побудовані програми навчання та хто зможе взяти в них участь.

Долучитися до онлайн-трансляції можна на YouTube-каналі або Facebook-сторінці Мінцифри.

CDTO Campus втілюється Фондом Східна Європа, фінансується Visa Foundation, Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у співпраці з Digitality GovTech Centre of Excellence, під патронатом Міністерства цифрової трансформації України.

За матеріалами Мінцифри