Зважаючи на наближення свята Великодня та поминальних днів з метою забезпечення в населених пунктах чистоти та порядку в районі 20 квітня 2019 року проводиться День благоустрою.

Весняне прибирання для кожного жителя Каховського району є доброю нагодою проявити своє ставлення до рідного села та на ділі реалізувати прагнення жити краще, навести чистоту в своїх помешканнях, лад у дворі та біля власного двору, в парках та на вулицях сіл, попрацювати над тим, щоб Каховщина мала такий вигляд на який заслуговують її жителі.

Шановні мешканці населених пунктів району, керівники установ, організацій та підприємств!

Приєднуйтесь до передвеликоднього прибирання а саме: до створення у кожному населеному пункті нових зелених зон, парків, скверів, висадження саджанців дерев і чагарників, приведення до належного естетичного та санітарного стану  прибудинкових територій, спортивних і дитячих майданчиків, парків, скверів, видалення сухих та аварійних дерев, обрізки гілок дерев та кущів тощо.

Ми робимо спільну справу, адже хочемо жити у чистому, охайному та привабливому районі.

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.