толока

З метою забезпечення в населених пунктах району чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодніх і травневих свят в районі затверджено розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.03.2018 № 84 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» в населених пунктів».

Згідно даного розпорядження з 19 березня по 04 травня 2018 року з широким залученням громадськості в районі проводиться  щорічна акція «За чисте довкілля » та в її рамках день благоустрою населених пунктів . Протягом зазначеного періоду буде проведено низка заходів, які суттєво покращать стан довкілля.

Метою щорічної акції є забезпечення збереження та примноження зелених насаджень у всіх населених пунктах, поліпшення естетичного, санітарного стану при будинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення. В ході акції буде забезпечено ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, упорядкування полігонів твердих побутових відходів, прибирання вуличної мережі, придорожніх зелених зон, кладовищ та під’їзних доріг до них, а також упорядкування пам’ятників, братських могил, меморіалів, влаштування квітників.

Шановні мешканці населених пунктів району!

Приєднуйтесь до акції  «За чисте довкілля» а саме: до створення у кожному населеному пункті нових зелених зон, парків, скверів, висадження саджанців дерев і чагарників, приведення до належного естетичного та санітарного стану  прибудинкових територій, спортивних і дитячих майданчиків, парків, скверів, видалення сухих та аварійних дерев, обрізки гілок дерев та кущів, побілки стовбурів та бордюрів тощо.

Грудень 2018
« Лис