толока

Традиційно весною, в період належної підготовки до Великодніх і травневих свят в районі проводиться весняне прибирання та благоустрій населених пунктів. З метою забезпечення в населених пунктах району чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою  затверджено розпорядження голови районної державної адміністрації від 22.03.2019 № 88 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» в населених пунктах району».

Згідно даного розпорядження з 25 березня по 08 травня 2019 року з широким залученням громадськості в районі проводиться  щорічна акція «За чисте довкілля » та в її рамках – День благоустрою населених пунктів. Протягом зазначеного періоду буде проведено низка заходів, які суттєво покращать стан довкілля.

Метою щорічної акції є забезпечення збереження та примноження зелених насаджень у всіх населених пунктах, поліпшення естетичного, санітарного стану при будинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення. В ході акції буде забезпечено ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, упорядкування полігонів твердих побутових відходів, прибирання вуличної мережі, придорожніх зелених зон, кладовищ та під’їзних доріг до них, а також упорядкування пам’ятників, братських могил, меморіалів, влаштування квітників, здійснюватимуться заходи із озеленення.

Шановні мешканці населених пунктів району, керівники установ, організацій та підприємств різних форм власності!

Приєднуйтесь до акції  «За чисте довкілля» а саме: до створення у кожному населеному пункті нових зелених зон, парків, скверів, висадження саджанців дерев і чагарників, приведення до належного естетичного та санітарного стану  прибудинкових територій, спортивних і дитячих майданчиків, парків, скверів, видалення сухих та аварійних дерев, обрізки гілок дерев та кущів, побілки стовбурів та бордюрів тощо.

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.