толока

З метою забезпечення в населених пунктах району чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодніх і травневих свят в районі затверджено розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.03.2016 № 105 «Про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою населених пунктів».

Згідно даного розпорядження З 01 квітня по 06 травня 2016 року з широким залученням громадськості в районі проводиться  щорічна акція «За чисте довкілля » та в її рамках 23 квітня 2016 року- день благоустрою населених пунктів та акцію «Зробимо Україну чистою разом!». Протягом зазначеного періоду буде проведено низка заходів, які суттєво покращать стан довкілля.

Метою щорічної акції є забезпечення збереження та примноження зелених насаджень у всіх населених пунктах, поліпшення естетичного, санітарного стану при будинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення. В ході акції буде забезпечено ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, упорядкування полігонів твердих побутових відходів, прибирання вуличної мережі, придорожніх зелених зон, кладовищ та під’їзних доріг до них, а також упорядкування пам’ятників, братських могил, меморіалів, влаштування квітників.

Шановні мешканці населених пунктів району!

Приєднуйтесь до акції  «За чисте довкілля» а саме: до створення у кожному населеному пункті нових зелених зон, парків, скверів, висадження саджанців дерев і чагарників, приведення до належного естетичного та санітарного стану   прибудинкових територій, спортивних і дитячих майданчиків, парків, скверів, видалення сухих та аварійних дерев, обрізки гілок дерев та кущів, побілки стовбурів та бордюрів тощо.

Січень 2018
    « Гру