Актуальність теми безпеки праці нині визначається тим, що в Україні існує доволі складна ситуація у сфері охорони праці, життя та здоров’я людини.

Сьогодні в райдержадміністрації відбувся семінар з фахівцями районної державної адміністрації та працівниками з охорони праці центральної районної лікарні з питань державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції та вимог постанов КМУ №1400 від 26.12.2011 року та № 270 від 22.03.2001року на тему «Взаємодія та обмін інформацією щодо кожного нещасного випадку, що стався внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції».

Спікером заходу виступив головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці в Херсонській області Пастушенко С.А. Метою заходу було налагодження співпраці між органами місцевої виконавчої влади, лікарні та Держпраці в частині ведення обліку, інформування та моніторингу нещасних випадків невиробничого характеру. Присутніх було ознайомлено із метою державного ринкового нагляду та безпосередніми обов’язками інспектора в напрямку проведення перевірок технічних регламентів, які обумовлюють вимоги до продукції, а також сферу відповідальності та штрафні санкцій для суб’єктів господарювання за недотримання цих вимог. За інформацією доповідача мета нагляду полягає не лише у виявленні, а й у забороні реалізації неякісної продукції до моменту усунення виявлених порушень та приведення товару у відповідність . І оскільки охорона життя і здоров’я людини є пріоритетним напрямом соціальної політики держави експерт переконаний що такі перевірки це державний захист громадян не лише від неякісної продукції а й від нещасного випадку та гарантована безпека їх життя.

З метою створення безпечних і сприятливих умов праці у кожному структурному підрозділі, на кожному робочому місці керівник підприємства (власник) створено систему управління охороною праці (СУОП) і забезпечено її ефективне функціонування. Відповідно до порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру та порядку ведення обліку звернень споживачів користувачів) та здійснення моніторингу нещасних випадків та випадків заподіяння шкоди здоров’ю людей внаслідок споживання (користування) нехарчовою продукцією передбачено, що лікувально-профілактичні заклади, до яких звернулися або до яких були доставлені потерпілі внаслідок нещасних випадків, протягом доби надсилається письмове повідомлення за встановленою формою, про кожний нещасний випадок – до органу ринкового нагляду у відповідній сфері відповідальності.  Отже з метою забезпечення виконання чинного законодавства присутніми обговорено  шляхи взаємодії між структурами та висловлено сподівання на тісну співпрацю.

Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Анонси подій

 • Засідання громадської ради

  26 червня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті 232 відбудеться засідання громадської ради. Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та усіх бажаючих

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 389