Херсонські аудитори проаналізували стан роботи з розгляду звернень (скарг) громадян. Зокрема, у 2018 року до Управління звернулись 134 громадянина з 84 зверненнями. При цьому, поштою надійшло 39 звернень, на особистому прийомі – 4, через органи влади – 41.

Звернення стосувалися діяльності органів місцевого самоврядування і місцевих органів виконавчої влади (35); підприємств та установ (27); соціальних питань (7), вимог трудового законодавства і оплати праці (4), сфери аграрної політики та земельних відносин та інших питань.

З отриманих звернень (84) надано відповіді (69), а деякі залишаються на стадії розгляду (15).

Звернення розглянуто відповідно до вимог чинного законодавства. На них своєчасно надані обґрунтовані відповіді. Шість звернень направлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з повідомленням автора, 31 звернення вирішено позитивно.

Також херсонські аудитори отримали колективні (2) і повторні (2) звернення, з одного і того ж питання, з приводу можливих порушень законодавства у відділах освіти та культури Каховської РДА, у Каховській КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти».

Випадків безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників, проявів упередженості, халатності та формалізму при розгляді звернень не встановлено.

Номер «телефону довіри» Управління (0552)-26-36-28 доведено 301-им повідомленням до громадськості через засоби масової інформації.

З метою вдосконалення інформованості громадян Управлінням застосовано практику оприлюднення щоквартальних оголошень про проведення комплексних ревізійних дій. Заради забезпечення відкритості і прозорості у діяльності Управління, у звітному періоді, для надання відповідей на запитання громадян, проведено 91 прямих телефонних ліній, а відповідні анонси розміщено на веб-сайтах.

Заради підвищення ефективності зворотного зв’язку кожен громадянин може поінформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надсилати інформацію цілодобово на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua.

Січень 2019
« Гру