Календар
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-06-16.

Головою районної державної адміністрації  Сторчаком В.П. проведена апаратна нарада за участю сільських, селищного голів, керівників районних служб і організацій.

Перед початком розгляду питань порядку денного наради публічне представлення виконання районного бюджету за 2012 рік здійснила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Татунова Н.М.

Виступаюча, зауваживши, що зазначене питання обговорювалося на засіданні колегії районної державної адміністрації та сесії районної ради, коротко зупинилася на основних позиціях виконання районного та місцевих бюджетів.

З питання організації проведення в районі двомісячника з благоустрою доповів перший заступник голови районної державної адміністрації Балабанов В.Г., який  зупинився на основних проблемних питаннях, які слід вирішити під час проведення зазначеного двомісячника (ліквідація стихійних сміттєзвалищ, приведення до належного санітарного стану кладовищ та прилеглої до них території і доріг, максимальне залучення населення до проведення заходів тощо). Крім того, виступаючий зупинився на питаннях забезпечення населення питною та технічною водою, здійснення ремонту сільських доріг, збільшення розміру плати   за оренду земель державної власності, кадрове забезпечення сільських комунальних підприємств.

Голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. запросив до слова Ільницького В.М., Малокаховського сільського голову, запропонувавши йому поділитися з колегами досвідом роботи з порушених питань.

Володимир Миколайович  повідомив, що заходи з благоустрою в селі проводяться щотижня. У разі неодноразової відмови господаря садиби привести до належного стану  прибудинкову територію, дільничний інспектор, який обов’язково залучається до проведення рейдів, складає протокол про притягнення до адміністративної відповідальності. Вивіз сміття здійснюється один раз на тиждень, а навесні – двічі на тиждень. Підтримання  належного санітарного стану у сосновому лісі здійснювали дві особи, діяльність яких оплачувалася міськрайонним центром зайнятості.

В обговоренні зазначеного питання взяв участь і новопризначений начальник Каховського РВ УМВС Солодкий В.К., який коротко повідомив, що на даний час в органах внутрішніх справ проходить ротація кадрів і в зв’язку з цим  від сільських, селищного голів приймається інформація щодо якості професійної діяльності дільничних інспекторів.

Також, Володимир Костянтинович закликав голів сільських, селищної рад особисто повідомляти його про проблемні питання, що знаходяться в компетенції внутрішніх органів.

До слів попередніх виступаючих долучилися голова районної державної адміністрації і голова районної ради, які у своїх виступах наголошували, що справжніми господарями у своїх територіальних громадах повинні бути сільські, селищний голови і знаходити різні підходи до вирішення проблемних питань.

До уваги присутніх також було доведене питання ходу весняно – польових робіт. Сторчак В.П. повідомив присутнім, що починаючи з квітня місяця утвореною комісією буде здійснюватиметься  перевірка  стану посівів сільськогосподарських культур  та визначення біологічної врожайності.

Санітарні вимоги до вирощування овочів на полях, що розміщені поблизу населених пунктів, озвучила головний державний санітарний лікар Каховського району Шелест Г.О.

Також, Ганна Олексіївна повідомила присутнім, що у складі Каховського управління з квітня місяця діятиме відділ, який здійснюватиме дератизацію приміщень. Сільським головам, у разі потреби, слід направити відповідні листи про проведення зазначених робіт.

Про використання бюджетних коштів на фінансування сільських закладів медицини за січень-лютий 2013 року доповів головний лікар Каховської ЦРЛ Віттіх О.О. та звернувся до сільських, селищного голів з проханням направляти на адресу лікарні рахунки за водо-, енерго- та газопостачання, що дасть можливість планувати видатки на зазначені цілі.

Заступник головного лікаря Каховської ЦРЛ Антоненко О.А. зупинився на питанні можливості функціонування в сільських лікарських амбулаторіях стоматологічних кабінетів.