Травень 2024
« Кві
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-05-30.

Відповідно до Антикорупційної програми Державної аудиторської служби України та її міжрегіональних територіальних органів тривають окремі заходи антикорупційного характеру.

Зокрема, зусилля аудиторів спрямовані на упередження і виявлення можливих корупційних правопорушень. При цьому чимала увага – питанням навколо заповнення службовцями декларацій, що передбачено Законом України “Про запобігання корупції”.

Корупція має багато облич: хабарництво, здирництво, розкрадання бюджетних коштів та майна, зловживання владою і службовим становищем, кумівство, протекціонізм…

Корупція

• принижує гідність;
  • краде з вашої кишені;
  • руйнує соціальну сферу;
  • допомагає вкрасти державні кошти;
  • знищує чесну конкуренцію.

Задля упередження випадків вчинення корупційних правопорушень і порушень, пов’язаних із корупцією, державні аудитори задіяні в інших превентивних заходах. Наприклад, на офіційному веб-сайті Держаудитслужби, окрім номерів «телефону довіри», розміщено спецрубрику “Повідомлення про корупцію”.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області