11 вересня в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» у Києві відбулася прес-конференція на тему: «Херсонський міжнародний економічний форум «Таврійські горизонти»  презентує унікальні економічні проекти».

Серед учасників заходу були:

 • Андрій Гордєєв – голова Херсонської обласної державної адміністрації;
 • Вадим Черниш – Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;
 • Михайло Тітарчук – заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України;
 • Бері Рід — керівник проекту «децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE);
 • Юрій Гусєв – радник Міністра інфраструктури України;
 • Михайло Малков – міжнародний консультант регіонального офісу для Європи та центральної Азії продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

На початку прес-конференції очільник Херсонщини Андрій Гордєєв наголосив, що у 2018 році ця важлива інвестиційна подія вперше проходитиме у Києві, 21 вересня, в КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16 а).

 «Сьогодні є трансформація нашого Форуму з місцевого до такого, що проводиться у столиці. За мого керівництва він є вже третім. Ми очікуємо представників дипломатичного корпусу, інвесторів, які вже зайшли в регіон і тих, що тільки планують, а також експертів, які можуть дати свою оцінку інвестиційному клімату на Херсонщині», – поділився Андрій Гордєєв.

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш відзначив, що Херсонщина обрала правильний напрям свого розвитку: «Головне – розвиток. І влада Херсонської області робить все, щоб не просто виживати за умови розриву зв’язків з АР Крим, а ще й робить великі успішні досягнення в розвитку. Будемо працювати з депутатами та органами державної виконавчої влади, щоб допомогти Херсонщині отримати додаткові імпульси для розвитку».

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук подякував голові облдержадміністрації Андрію Гордєєву за активну роботу щодо покращення інвестиційного клімату в регіоні та побажав Херсонській області економічного зростання та стійкого розвитку.

Щодо специфіки цьогорічного Форуму, то «червоною ниткою» в ньому проходитиме сільськогосподарська переробка та туристичний бізнес. Буде презентовано 4 ділянки для інвестицій у прибережній смузі, а саме: компактні місця інвесторам для забудови з метою наблизити стандарти туризму на Херсонщині до рівня Туреччини або Єгипту.

Андрій Гордєєв торкнувся і теми аеропорту, адже в обласної влади є наміри зробити його південними воротами України. Тому під час Форуму буде презентовано 2 проекти концесії: Міжнародного аеропорту «Херсон» і ДП «Херсонський морський торгівельний порт».

«До кінця року ми очікуємо 125 тисяч пасажирів. Динаміка приросту пасажиропотоку наявна, але рівень розвитку туризму на Херсонщині сьогодні вимагає від нас широких інструментів для залучення інвестицій у розвиток інфраструктури», – повідомив очільник Херсонщини.

Крім Форуму присутніх на прес-конференції журналістів цікавила також екологічна ситуація на територіях, які знаходяться у зоні забруднення викидами із заводу «Титанові інвестиції», що в м. Армянськ, та можливості подачі води на Крим. На них очільник Херсонщини дав конкретну й вичерпну відповідь.

Календар
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Анонси подій

 • До уваги суб’єктів господарювання!!!

  22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

 • Шановні мешканці району!

  Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 274