27 грудня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв спільно зі своїми заступниками Дмитром Бутрієм, Вадимом Чабаном, Олександром Адамчиком, Євгеном Рищуком та Андрієм Балонєм провів робочу нараду з головами об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

Вона була присвячена питанням пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку області на 2018 рік.

«Я прошу вас у наступному році «чути» державну владу. Адже задачі, які  ми формуємо виходять з потреб держави. Насамперед беріть участь у програмах і проектах, які започатковуються на державному рівні, і впроваджуйте їх у себе в громадах та районах.  Зокрема в обороноздатності країни, розвитку інфраструктури, сільської медицини тощо. Хочу підкреслити, що сильною наша держава буде тоді, коли ми всі об’єднаємося задля вирішення спільних проблем», – звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

У ході дискусії голови деяких об’єднаних територіальних громад та районних державних адміністрацій розповіли про свої досягнення,підбили підсумки року, що минає та висловили пропозиції щодо роботи у наступному.

Основними питаннями, на які акцентували свою увагу представники обласної та районної влади стосувалися розвитку дорожньої інфраструктури, сільської медицини, харчування дітей у школах, будівництво соціальних об’єктів.

2017 рік видався для Херсонської області досить плідним і результативним, та як запевнив керівник області Андрій Гордєєв: «Наступний рік буде потужнішим!»

Грудень 2018
« Лис