16 травня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв перебуває з робочим візитом у Ташкенті (Республіка Узбекистан).

Мета візиту – налагодження і розвиток міжрегіонального співробітництва між Херсонщиною та Джизакською областю (Республіка Узбекистан), налагодження бізнес-контактів, активізація експортно-імпортної діяльності та ознайомлення з культурною спадщиною республіки.

Під час поїздки очільник Херсонщини Андрій Гордєєв відвідає двадцять другу Міжнародну виставку та конференцію «Нафта і Газ», а також тринадцяту міжнародну виставку «Енергетика, енергозбереження, альтернативні джерела енергії, електротехнічне обладнання, інформаційно-вимірювальна техніка, кабелі», які пройдуть на території АТ НВК «Узекспоцентр» у Ташкенті.

Крім того, Андрій Гордєєв зустрінеться з хокімом (прим. – очільником) Джизакської області Республіки Узбекистан Ергашем Салієвим та візьме участь у роботі бізнес-форуму на тему: «Перспективи регіонального співробітництва» та відвідає вільну економічну зону «Джизак».

Наприкінці голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом з представниками бізнесу Херсонської області ознайомиться з промисловими підприємствами Джизакської області та міста Ташкент.

Липень 2018
« Чер

• Колегія РДА

25 липня  2018 року о 09.00 в залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним