21 березня у Міжнародний день лісів в Україні стартувала щорічна громадська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» під час якої відбувається примноження зелених насаджень та доповнення лісового фонду суть якого полягає у штучному створенні лісових насаджень.

У рамках проведення весняної акцій, до якої активно вже четвертий рік поспіль долучаються працівники адміністрації, традиційно відбувається посадка дерев. Ось і сьогодні, 5 квітня, керівництво Каховської райдержадміністрації та працівники її структурних підрозділів активно долучилися до благої справи.

Після короткого інструктажу, проведеного спеціалістами лісгоспу, учасники заходу із завзяттям приступили до роботи. Державними службовцями було продовжено висаджування саджанців дерев в Малокаховському сосновому борі. Команда на чолі з головою райдержадміністрації Валерієм Салтиковим працювала завзято, пособі лишивши засаджену саджанцями акації значну територію.

У сосновому борі зростають дерева, висаджені держслужбовцями. Долучайтеся і Ви до висаджування дерев і хай росте посаджений Вами ліс!!

Щоб привернути увагу громадськості і молоді до такого важливого і відповідального процесу, як створення лісів,  щорічно акцію проводить ДП «Каховське лісове господарство».  Головна мета акції – залучення широких кіл громадськості до створення та відновлення лісових насаджень, виховання шанобливого ставлення до природи, дотримання правил поведінки в лісі та поліпшення екологічної ситуації у районі.

Користуючись нагодою, хотілося б звернутися до всіх мешканців не засмічувати лісові масиви, і бережно ставитися до навколишнього середовища, в якому ми всі живемо.

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.