09 травня  в усіх населених пунктах району відбулися мітинги присвячені 68-й річниці Великої Перемоги. Усі жителі віддали данину пошани воїнам-визволителям, які врятували світ від фашизму хвилиною мовчанням, та покладанням квітів до пам’ятників та меморіалів. Після офіційних мітингів в селах району  відбулися святкові концерти, спортивні та розважальні програми.

В цей день голова районної державної адміністрації В.Сторчак  взяв участь у мітинзі, що відбувся у м. Каховка. Під час свого виступу Володимир Петрович підкреслив неоцінений вклад кожного ветерана у спільну перемогу над ворогом та побажав їм здоров’я, благополуччя, довгих років життя. Разом з тим голова районної державної адміністрації відмітив, що кожен з нас повинен своїми щоденними справами доводити, що ми гідні нащадки своїх дідів, які, не шкодуючи власного життя, подарували нам життя і свободу.Ветерани, керівництво міста та району, жителі та гості  поклали вінки та квіти до вічного вогню в знак немеркнучої пам’яті та вічної вдячності загиблим.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ