З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання

Щодня ви даєте прилисток та надію тим, хто потрапив у складні життєві обставини, допомагаєте людям повірити у власні сили. Ваша самовіддана праця є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої-людина та запорукою утвердження високих соціальних стандартів життя.

У цей святковий день зичу вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, добра, благополуччя, невичерпної енергії і сили для творення добра на благо захисту інтересів людей.

Нехай професіоналізм та життєвий досвід і надалі будуть вашими надійними порадниками у всіх починаннях в ім’я процвітання України.

Голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков

Листопад 2018
« Жов

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ