За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації в області тривають кущові семінар-наради для представників ОТГ, сільських та селищних громад  з питань надання у поточному році державної  фінансової підтримки сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності та фізичним особам.

Сьогодні в конферен-залі районного будинку культури пройшла нарада для представників Каховського, Бериславського районів та Нової Каховки  за участі заступника директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації А.М. Неделька,  спеціалістів Департаменту та керівника Херсонської філії Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” В.Д. Назаренко.

В нараді взяли участь начальник та спеціалісти відділу економіки та  агропромислового розвитку райдержадміністрації, представники районної ветеринарної лікарні та відповідальні особи органів місцевого самоврядування з приймання документів та складання відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби.

Фахівці обласного Департаменту докладно ознайомили учасників заходу із особливостями участі в програмах державної підтримки та порядком її надання.

Окрема увага приділена напрямку спеціальної бюджетної дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби, що народився у господарствах фізичних осіб. Також для представників сільських, селищних рад та ОТГ надано методичні роз’яснення стосовно складання пакету документів відповідальними особами органів місцевого самоврядування від фізичних осіб, відомостей та подання їх до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.
Окремо приділено увагу питанню з ідентифікації та реєстрації тварин.

Слід зазначити, що в районі вже є перші позитивні результати по отриманню дотації за молодняк великої рогатої худоби .

В ході наради було задано багато питань на які отримано вичерпні відповіді від фахівців, які кожен з присутніх зможе використати в подальшій роботі.

Підводячи підсумки наради керівник Херсонської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»  поділилася планами на майбутнє щодо впровадження на державному рівні електронних послуг для оформлення всіх необхідних документів для тварин та побажала сільським радам отримання усіх можливих дотацій та компенсацій від держави. В свою чергу заступник директора Департаменту поінформував про можливості отримання пільгового кредитування сільгоспвиробниками, фермерами та утворення обласного штабу антирейдерського захвату.

Календар
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Анонси подій

 • Гала-концерт. Таврійський барвограй

  26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 35