У заході брали участь потужні вітчизняні та іноземні інвестиційній компанії, урядовці, представники дипломатичного корпусу, міжнародних фінансових та донорських організацій, експерти в сфері економічного розвитку та інвестування, громадські організації та науковці.

Концепція заходу була присвячена перспективам розвитку «зеленої економіки» в Україні, а також можливостям, які відкриваються на Херсонщині для втілення «зелених проектів».

Під час Форуму презентовано широкий спектр можливостей для ведення бізнесу та інвестування в Херсонську область, масштабні інвестиційні проекти, які пропонують комплексне рішення для започаткування або розвитку бізнесу на Херсонщині.

29 вересня у м. Нова Каховка минув перший день ювілейного Х Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти».

З цього приводу відбувся брифінг, де представники ЗМІ мали змогу поспілкуватися зі спікерами, а ті в свою чергу – підбити підсумки першого дня наймасштабнішого економічного заходу Херсонщини.

У брифінгу взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, його заступник Євген Рищук, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков та заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

Очільник області підкреслив: «Варто зазначити, що цьогорічний Форум побив усі рекорди попередніх років. Зареєструвалося більше 750 осіб. Отже, можна сказати, що Форум вийшов за рамки місцевого, і став міжрегіональним, міждержавним».

Щодо результатів Форуму, то Андрій Гордєєв відзначив зростання притоку іноземних інвестицій, а також приріст капіталовкладень, які щороку збільшуються на 20%.

Також, Андрій Анатолійович  поділився планами на наступний рік: «Плануємо на 2018 рік приділити увагу дорожній інфраструктурі. Завдяки Уряду та парламенту нам виділяється дорожній фонд, а також повноваження. Буде укладений відповідний меморандум. Почнемо з доріг місцевого значення в межах курортної зони».

«Сьогодні цей Форум демонструє, що ми як влада обласного рівня готові супроводжувати будь-які інвестиційні проекти», – зазначив наостанок керівник області Андрій Гордєєв.

Жовтень 2017
    « Вер