Дорогі ветерани, учасники бойових дій, герої фронту і тилу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди славетної дати в історії нашої держави –  74-ої річниці вигнання фашистських загарбників з України!

Щорічно в останні дні жовтня ми віддаємо данину шани  та поваги подвигу ветеранів найжорстокішої в історії людства війні. Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв Україну. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, кого з нами немає вже в мирний час. Ніколи не забути подвигу народу, який відстояв право своїх нащадків жити під безхмарним небом. Наш обов’язок-бути гідними послідовниками справи переможців, які рятували країну.

Бажаю всім миру, міцного здоров’я, добробуту, щастя і любові. Довголіття нашим ветеранам, заможного життя кожній родині.

Голова районної державної адміністрації            Валерій Салтиков

Січень 2019