Шановна громадо!

Нагадуємо, від 24 лютого Україна повертається до моделі адаптивного карантину. А отже знову буде запроваджено чотири рівні епідемічної небезпеки. Базовим для всієї країни стане жовтий. Тобто діятимуть ті ж обмеження, що й сьогодні, але з деякими послабленнями.

З відповідною постановою можна ознайомитися на Урядовому порталі за посиланням.

Боротьба з COVID-19 залишається пріоритетним завданням і для обласної влади. Щодня на Херсонщині здійснюються ПЛР-, ІФА-тестування та дослідження експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2. Наразі відповідними тестами та киснем область забезпечена повною мірою.

Загальна захворюваність в області становить близько 49 осіб на 100 тис. населення. Антилідерами, згідно з останніми статистичними даними, стали м.Херсон і Голопристанський район, погіршується ситуація у Великолепетиському районі. Тому на цих територіях добову кількість тестувань буде збільшено.

Окрім цього, головам ОТГ та РДА вже доручено забезпечити допомогу головним лікарям опорних закладів охорони здоров’я області у розгортанні додаткових ліжкомісць та посилити активність COVID-патрулів.

Просимо: дотримуйтеся всіх рекомендацій МОЗ України та будьте соціально відповідальними. Від цього залежить життя і здоров’я оточуючих, ваших близьких та успіх у боротьбі з коронавірусною хворобою!

iGov.org.ua
Березень 2021
« Лют
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-03-03.