У вівторок–21 листопада ми відзначатимемо День Гідності та Свободи, який у відповідності з указом Президента України Петра Порошенка присвячений двом визначним подіям в історії сучасної України – Помаранчевій революції та революції Гідності.

Відтак у сільських закладах культури відбудуться тематичні урочисті  і меморіальні заходи за участю керівників органів місцевого самоврядування,  представників громадських організацій, молоді, волонтерів та учасників АТО.

У навчальних закладах району проводитимуться тематичні уроки, виховні години, круглі столи, волонтерські акці. У закладах культури – культурно­мистецькі та інформаційно­просвітницькі заходи.

А у храмах, звісно, молитимуться за Україну та її Героїв.

До цієї дати в районі пройдуть наступні заходи.

Для учнівської молоді  21 листопада в сільських бібліотеках буде проведено  урок історичної пам’яті «За честь, за долю, за українську волю» (Роздольненська). А відвідувачів Коробківської, Волинської, Костогризівської, Чорноморівської бібліотек  чекають зустрічі-діалоги «З Україною у серці».

Найбільше заходів очікує на жителів населених пунктів безпосередньо у день свята – 21 листопада. В цей день сільські заклади культури  пропонують відвідувачам тематичні години спілкування:

• « Моя Україна – єдині і вільна» (Любимівський СБК);
  • « Революція Гідності : Як це було…» (Роздольненський СБК);
  • « Ми – вільні люди» ( Костогризівський СК);
  • « Україна – територія гідності»( Наталівський СК);
  • « Україна, понад усе» (Софіївський СК);
  • « Гідність та свобода українського народу» ( Богданівський СК);
  • « Сторінки революції Гідності» ( Василівський СБК);
  • « Разом нас багато , нас не подолати» (Новокам’янський СК).

21 листопада жителів Чорнянки запрошують на флеш – моб, а  сіл Чорноморівка та Семенівка  сільські заклади культури запрошують на тематичні вечори «Україна-країна не скорених» та «Моя Україна-єдина країна»

В цей же день Зеленопідська бібліотека пропонує відвідувачам урок-дискусію «Українці – толерантна нація»

Біля могил загиблих, меморіальних дошок та  шкільних куточків пам’яті загиблим в зоні АТО в цей день будуть запаленні свічки пам’яті та покладені квіти.

Символічною ж подією відзначення свята на Каховщині стане проведення 21 листопада  о 13.00 в районній бібіліотеці патріотично-інформаційної бесіди “Україна-територія єдності і свободи” та о 16.00. урочистого зібрання біля районного будинку культури. В заході візьмуть участь керівництво міста, району, представники райдержадміністрації, районних установ, організацій, громадськість.

Запорошуємо всіх бажаючих долучитися!

Але величність цього державного свята насамперед полягає у тому, аби кожен відчув свою приналежність до долі Батьківщини та власну відповідальність за гідне життя прийдешніх поколінь

Січень 2018
    « Гру