Архів дня: 18.02.2021

Покоління дітей, народжених у часи Революції Гідності, вже пішло до школи. Ті, хто у 2014 році були першачками, незабаром стануть студентами. Надзвичайно важливо, яке уявлення про події Майдану має нова генерація української молоді. Адже більшість із них особисто не знає або ж майже не пам’ятає, що відбувалося у ті дні.

Читати далі

Які етапи вакцинації від COVID-19? Як її буде організовано? На які вакцини очікує Україна? Як до вакцинації підготовлюють кваліфікований медперсонал? Відповіді на ці та інші популярні питання стосовно вакцинації від COVID-19 тепер можна знайти в одному місці.

Міністерство охорони здоров’я розробило портал, на якому зібрано інформацію щодо особливостей процесу вакцинації в Україні.

Перейти на портал.

Шоста  річниця завершення битви за Дебальцеве

Бої за Дебальцівський плацдарм – одне з найбільших зіткнень на Донбасі. З усіх боків у ньому взяли участь тисячі бійців, сотні одиниць техніки й важкої артилерії.

18 лютого виповнюється шість  років з дня виходу сил АТО з Дебальцевого Донецької області, коли з запеклими боями українські військові  залишили позиції на Дебальцевському плацдармі і відійшли на нові рубежі оборони на північний захід від міста. На жаль, зробити це вдалося далеко не всім.

За даними Міноборони, під час бойових дій в районі Дебальцеве з 15 січня по 18 лютого 2015 року загинуло 110 військовослужбовців, 270 були поранені, 7 взяті в полон і 18 пропали безвісти. Після тривалої оборони Дебальцевого, 20 лютого 2015 року,  українські військові повністю вийшли з міста.

Імена Героїв назавжди закарбувались у пам’яті нашого народу. Вони залишаться взірцем виконання військового і громадянського обов’язку, будуть прикладом для молодшого покоління.

Вічна пам’ять та слава полеглим українським захисникам Дебальцевого!

З повагою,

голова районної державної адміністрації              Сергій ПЕРЕТЯТЬКО

iGov.org.ua
Лютий 2021
« Січ   Бер »
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-03-03.