Архів дня: 04.12.2020

Президент України підписав Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій № 3651-д.
Як відомо, законопроект дає можливість працювати новообраним органам місцевого самоврядування громад і районів. Він врегульовує питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та зобов’язань, а також дає змогу створити районні державні адміністрації в нових районах.
Раніше ми повідомляли, що цей законопроект треба було прийняти до того, як після місцевих виборів набудуть повноважень нові органи місцевого самоврядування. Для функціонування місцевої влади в новому адміністративно-територіальному устрої цей законопроект має створити умови, які гарантують стабільність правових та інших відносин, забезпечують безперервність реалізації завдань і повноважень як державної влади на місцях, так і місцевого самоврядування.
У другому читанні та в цілому Верховна Рада прийняла законопроект № 3651-д 17 листопада 2020 року.

У 1985 році рішенням Генеральної Асамблеї ООН 5 грудня було оголошено Міжнародним днем волонтера – на честь людей, небайдужих до проблем суспільства, на честь добровольців, які віддають свій талант, енергію та сили задля покращення суспільного життя.
Волонтер — це покликання, спосіб життя. Велику роль відіграє волонтерський рух і в Україні, особливо у підтримці Збройних сил України, допомозі нашим військовим. Вони сприяють перемозі України і збереження її державності, не чекаючи за це винагороди.
03 грудня 2020 року, напередодні Міжнародного дня волонтера, відбулась урочиста зустріч керівництва районної державної адміністрації на чолі з першим заступником голови районної державної адміністрації Ольгою ВАКУЛИЧ та голови відокремленого підрозділу ВГС «КОРДОН» Олександра НАЗАРУКА з активістами волонтерського руху на Каховщині. Метою заходу стало висловлення подяки за патріотизм та небайдужість всім тим, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим та привітання зі святом і вручення нагород.

Станом на 4 грудня 2020 року кількість лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію по Каховському району становить 127 осіб, з них жителі Каховського району – 43 чол., міста Каховки – 84 чол.
Із зазначених осіб на стаціонарному лікуванні в КНП «Каховська ЦРЛ» перебуває 10 хворих, в Херсонській обласній інфекційній лікарні – 1 хворий, в інфекційному відділенні Новокаховської міської лікарні – 2 хворих, на самоізоляції – 114 чол.
На лікуванні в КНП «Каховська ЦРЛ» з підтвердженим діагнозом «COVID-19» перебуває 33 хворих з Каховського та інших районів області.
З них:
26 хворих – стан середнього ступеню тяжкості.
7 хворих – стан тяжкий.
Постійно отримують кисень 13 хворих.
До Херсонського обласного лабораторного центру відправлено біологічного матеріалу для проведення лабораторного дослідження методом ПЛР – 36 зразків.
За участі органів місцевого самоврядування, Національної поліції та Держпродспоживслужби щоденно проводяться рейди COVID – патрулів, за попередню добу проведено 3 рейди.
Три прості правила протиепідемічної безпеки – дотримання дистанції, носіння маски та гігієна рук – рятують життя.
Бережіть себе та рідних!

iGov.org.ua
Грудень 2020
« Лис   Січ »
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-01-26.