Архів дня: 15.03.2019

Національна академія державного управління при Президентові України – головний державний вищий навчальний заклад України з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Указом Президента України від 30 травня 1995 р. № 398 була утворена Українська Академія державного управління при Президентові України.

У 1996 р. розпочали діяльність регіональні підрозділи Української Академії державного управління при Президентові України у Дніпропетровську, Львові, Одесі та Харкові, які в 2001 р. отримали статус регіональних інститутів. Читати далі

букет

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом! Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку селища. Незважаючи на деякі труднощі, комунальна галузь працює безперебійно, забезпечуючи належний рівень обслуговування мешканців району.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та затишку Вашим оселям, нехай Вас оминають життєві негаразди.

Голова районної державної адміністрації                      Валерій Салтиков

Березень 2019
« Лют   Кві »

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.