Архів дня: 14.02.2019

Щиро вітаю Вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну, пам’ять продовжує нагадувати ті жахливі часи.

Ми схиляємо голови перед вічною пам’яттю солдат,  які не повернулися живими на рідну землю з афганських гір, іракської пустелі, мінних полів Лівану та Анголи, джунглів ліберії та Сьєрра-Леоне, загинули в етнічних сутичках на Балканах, та нині гинуть на рідній землі. Дякуємо Героям сьогодення за активну громадянську позицію, прагнення ціною власного життя зберегти Україну – землю справжніх Героїв та відданих патріотів.

Від усієї душі бажаю Вам і Вашим родинам добра, щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок.

голова районної державної адміністрації        Валерій Салтиков

21 лютого 2019 року о 09.00 год за адресою: вул. В.Куликовська, 136,  приміщення зали районного будинку культури ім.Фрунзе, відбудеться публічний звіт голови районної державної адміністрації (керівника органу виконавчої влади) за підсумками 2018 року.

Метою публічного звіту є інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності Каховської районної державної адміністрації  за підсумками 2018 року.

Запрошуємо представників громадських організацій та об’єднань, ЗМІ, організацій роботодавців, профільних спілок, некомерційних організацій, експертів та усіх зацікавлених осіб взяти участь у зазначеному заході.

З питань проведення заходу просимо звертатись до начальника відділу з питань управління персоналом апарату районної державної адміністрації Тетері Т.А. (тел. 42446, email: rda-kah@khoda.gov.ua)

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ голови Каховської районної державної адміністрації за 2018 рік

Лютий 2019
« Січ   Бер »

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.