Архів дня: 12.10.2018

14 жовтня-День захисника України та День Українського козацтва, які нерозривно пов’язані між собою, символізуючи зв’язок поколінь. В цей день ми вшановуємо людей які присвятили життя мужній і надзвичайно важливій справі-захисту Батьківщини.

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України: від вкритих сивиною та увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму та бажаємо успіху тим, у кого цей іспит ще попереду.

Це насправді всенародне свято єднає людей багатьох поколінь. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

У цей святковий день бажаю вам мирного неба, незламної волі, надійного родинного тилу, міцного козацького здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави.

Зі святом вас!

Голова районної державної адміністрації               Валерій Салтиков

Глава держави звернувся до українців у зв’язку із рішенням Святого і Священного Синоду Вселенського Патріархату та подякував кожному, хто боровся і підтримував створення єдиної помісної Української Православної Церкви і надання Українській Церкві автокефалії.

«Я хочу подякувати кожному учаснику Хресної ходи 28 липня і всім українцям, які прагнуть Помісної Церкви і моляться за неї», – сказав Петро Порошенко. Читати далі

Жовтень 2018
« Вер   Лис »