Архів дня: 09.08.2018

12 аграрних представників Каховського району ввійшли в сотню кращих аграріїв Херсонщини, а саме:
ТОВ «Фрідом Фарм Бекон»  керівник Медолиз Михайло Михайлович , ТОВ «Агробізнес» -Репілевський Едуарт Вікторович, ТОВ «Геліос-1» – Горстка Юрій Володимирович, ФГ з відокремленою садибою  «Зоря Каховщини» – Кириченко Леонід Петрович – депутат обласної  ради,  ФГ «Алтанал» – Червоний  Олександр Васильович – депутат районної ради, ФГ «Труд» – Петренко  Андрій Валерійович, ПП «Варіант» -Дудка Тетяна Юріївна – депутат районної ради, ФГ «Акант» – Помазнюк  Віктор Анатолійович – депутат обласної ради, СФГ «Каховське» – Мальченко Анатолій Олександрович, ПП «Фаворит – ІІІ»  – Паніна Тетяна Іванівна, ДПДГ «Асканійське» Асканійської державної сільськогосподарської дослідної станції ІЗЗ НААН  – Найдьонов Віктор Григорович, ДП ДГ «Каховське»  ІЗЗ НААН України  – Проценко Володимир Вікторович – депутат районної ради.
Двоє з них були відзначені Дипломами обласної державної адміністрації,  це ФГ «Труд» – Петренко  Андрій Валерійович, та ФГ «Зоря Каховщини» – Кириченко Леонід Петрович.

Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх боротися за незалежність.

На початку ХХ століття, в часи Української революції 1917–1921 років, українці змогли відродити державність, а 24 серпня 1991 року Актом проголошення незалежності України вона була відновлена.

Нині, в умовах агресії з боку Росії, Україна продовжує відстоювати власну свободу та цілісність держави. Читати далі

Серпень 2018
« Лип