Архів дня: 09.07.2018

28 червня Україна відзначила 22-у річницю з дня прийняття Основного Закону –Конституції України.

Перед владою стоїть важливе завдання: об’єднати зусилля та сумлінно працювати над розвитком України як демократичної європейської держави, що сприятиме підвищенню рівня життя кожного з нас.

Сьогодні, 9 липня,  під час апаратної наради голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков привітав з нагородою та вручив директору Каховського міськрайонного центру зайнятості Радченко Оксані Василівні Почесну Грамоту голови обласної державної адміністрації, якою керівник установи нагороджена за сумлінну плідну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Дня Конституції України.

Шануючи Закон самовідданою працею ми здобудемо перемогу, зміцнимо нашу країну і з вірою у краще майбутнє створюймо нову успішну європейську державу.

Щиро вітаємо Оксану Василівну з почесною нагородою. Міцного здоров’я, достатку, миру, родинного затишку Вам. Бажаємо і надалі своєю прaцею, соєю звитягою день зa днем примножують основну ціль формувaння укрaїнської держaви.

То ж нехай демократичні засади, що були закріплені головним документом країни, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави

Липень 2018
« Чер

• Колегія РДА