Архів дня: 15.06.2018

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята-Дня медичного працівника!

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. Ваша чуйність і турбота, професійність і відданість справі слугують благородній місії – спасінню життя людини, збереженню її здоров’я. Зичу вам мужності та впевненості у завтрашньому дні, невтомної енергії, міцного здоров’я, миру та злагоди. Хай і надалі Ваші серця повняться теплом від держави та людей, врятованих і зцілених вашим високим талантом.

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                                                             Валерій Салтиков

“Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці “Сила духу”   – це відкритий спортивний захід, що проводиться щорічно з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань,  цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство. Вперше спартакіада була організована та проведена Фондом соціального страхування від нещасних   випадків на виробництві та професійних захворювань України у 2013 році.

Всеукраїнська спартакіада проводиться щорічно в усіх регіонах України з різних видів спорту незалежно від віку і статі у два етапи: І етап – відбірні регіональні змагання; ІІетап – всеукраїнські фінальні змагання, відбудуться в вересні цього року в м.Ужгороді. Читати далі

Червень 2018
« Тра   Лип »

• Засідання