Архів дня: 15.05.2018

Згідно з планом роботи районної державної адміністрації на 2018 рік та відповідним розпорядженням голови районної державної адміністрації робочою групою на чолі з керівником апарату районної державної адміністрації, керівником групи Васильєвою Т.В. здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконкомом Волинської сільської  ради.

Читати далі

З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці”.

За рішенням конкурсної комісії з 18 квітня 2018 року оголошується Всеукраїнський огляд-конкурс  на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці” за результатами роботи у 2017 році.

Термін подання документів на участь у конкурсі – 20 робочих днів з дати оприлюднення оголошення про початок конкурсу на офіційному сайті Держпраці (03/05/2018).

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 01601, м. Київ,  вул. Десятинна, 14, e-mail: dsp@dsp.gov.ua, телефон для довідок (044) 284 39 07.

родина

Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають народній мудрості. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідного мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій.

Люди зустрічаються, закохуються, одружуються… Так, за мотивами всім знайомої пісні, створюється нова родина. Споріднені душі шукають і знаходять одна одну, єднаються між собою щирою міцною любов’ю та безмежною відданістю і крокують по життю разом, продовжуючи свій рід.

Часто трапляється, що подружжя схоже між собою навіть зовнішньо, часто чоловік із дружиною дійсно «два чоботи пара», а буває й так: вони мають ще й однакове покликання. Покликання виховувати в найкращих українських традиціях, навчати мудрому, доброму, вічному… Тому бажаю усім вам саме такого справжнього родинного щастя!

Травень 2018
« Кві