Архів дня: 04.01.2018

Завершився такий непростий, але насичений, сповнений яскравих вражень рік. Увійшовши у новий, 2018-й, рік, херсонська команда проекту iGov хоче поділитися із земляками своїми спогадами та планами на майбутнє.

Херсонщина продовжує триматися серед регіонів-лідерів за кількістю упроваджених онлайн-послуг.Їх уже 101, а це на 40 більше ніж на початок 2017-го року.Все частішехерсонці дізнаються про портал iGov, довіряють йому та користуються його сервісами.

Одним з основних напрямів нашої роботи залишався запуск електронних послуг для людей, які потребують особливої уваги та підтримки від держави. Ми пишаємося тим, що минулого року в Херсоні та майже в усіх районах Херсонської області вдалося запровадити одразу 22 соціальні Інтернет-послуги, серед яких такі актуальні, як отримання житлово-комунальної субсидії або інформації про її нарахування, призначення різного роду допомог, зокрема при народженні дитини, інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, на дітей одиноким матерям, на дітей-сиріт.

Справжнім проривом стало і те, що всі жителі області отримали можливість скористатися через iGov популярними послугами від міграційних служб, у тому числі щодо оформлення закордонного паспорту або ID-картки.

На всій території Херсонщини також були запущені онлайн-сервіси фіскального характеру, зокрема наданнядовідки про доходи фізичних осіб або витягу з реєстру платників єдиного податку.

У деякихгромадах вдалося підключити електронні послуги, пов’язані з місцем реєстрації особи.

Подібних успішних прикладів можна наводити багато, проте, на жаль, дещо із задуманого поки не вдалося втілити у життя. Нестача людських і фінансових ресурсів, інертність бюрократичної машини часто стають на заваді амбітним ініціативам. Однак ми не складаємо руки і виношуємо нові сміливі плани на2018-й рік.

Наша команда докладе зусиль, щоб в усіх громадах, навіть найвіддаленіших, люди дізналися про сучасні можливості отримання необхідних адміністративних послуг через Інтернет та могли ними скористатися.

Працюватимемо і над тим, щоб в усіх населених пунктах Херсонщини були запроваджені Інтернет-послуги з реєстрації місця проживання особи.

Ми також почнемо просувати серед місцевих органів влади новітню систему електронного документообігу iDoc, розроблену авторами проекту iGov. Більше того, кілька міських рад нашої області, які найактивніше впроваджують е-урядування, отримають унікальну можливість під’єднатися до неї безкоштовно.

Переконані, ці наміри здійсняться, бо нас підтримують активні й небайдужі люди, волонтери, громадські діячі, журналісти, меценати, керівництво обласної державної адміністрації та багатьох інших місцевих органів влади. Усі ми об’єднані спільною метою – наблизити державні послуги до людей та подолати корупцію.

Щиро дякуємо вам за допомогу!

Сердечно вітаємо з новорічними та різдвяними святами!

Бажаємо миру, злагоди, втілення найсміливіших задумів та удачі в новому році.

Щастя вам, радості й достатку!

Січень 2018
« Гру   Лют »

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ