Архів дня: 15.09.2017

Для забезпечення організації та проведення перших виборів депутатів Любимівської селищної  ради  об’єднаної територіальної громади і відповідного селищного голови 29 жовтня 2017 року сформовано склад селищної виборчої комісії яка здійснюватиме організації і проведення перших місцевих виборів.

Постанова Каховської районної виборчої комісії від 14 вересня 2017 року №12

Додаток № 1 до постанови Каховської РВК від 14 вересня 2017 року

Щорічно, 17 вересня, в день вшанування ікони Божої Матері «Неопалима купина» своє професійне свято відзначають люди особливого покликання- рятувальники. Із давніх часів вона вважалася оберегом від пожеж і стихій. До ікони тисячоліттями зверталися люди, благаючи про допомогу, порятунок і захист. Із цих же причин сьогодні звертаються до рятувальників, які стали справжніми ангелами-охоронцями в надзвичайних ситуаціях.

На передодні свята, 15 вересня у великому залі адміністративного будинку пожежно-рятувальної частини №13 Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня рятівника України. Серед учасників заходу працівники рятувальних служб району та їх  ветерани, почесні гості- представники місцевої влади, керівники об’єднаних територіальних громад, начальник місцевого відділу поліції. Читати далі

букет

Щиро вітаю Вас з професійним святом.

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій.

Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви, ризикуючи власним життям. Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих житті.

Утверджуючи добро і милосердя, ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках.

З повагою

голова районної державної адміністрації                                 Валерій Салтиков

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Вересень 2017
    « Сер   Жов »