Архів дня: 02.09.2017

букетЩиро  вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня підприємця.

Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива.

Розвиток підприємництва дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, сприятиме створенню нових робочих місць.

Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією та ініціативністю ви активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району та України в цілому.

Бажаю вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання нашого району і незалежної України, щастя і благополуччя в особистому житті.

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                                         Валерій Салтиков

2 вересня світ відзначає 72-гу річницю закінчення Другої світової війни – найбільший в історії людства збройний конфлікт завершився підписанням капітуляції Японії. Від СРСР підпис у цьому історичному документі поставив українець – генерал Дерев’янко.

Офіційна і загальновизнана дата завершення Другої світової війни – 2-е вересня 1945-го року. У цей день рівно у 9-й годині і 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії. Читати далі

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Вересень 2017
    « Сер   Жов »