Архів дня: 01.06.2017

троица

Щиро вітаю Вас із величним християнським святом – Святою Трійцею!

У цей день ми вшановуємо всемогутнього триєдиного Бога, який дарував людству її величність Природу-колиску життя й натхнення.

У дні Зелених Свят всі люди прикрашають свої домівки молодим зеленим зіллям і використовують його як оберіг. Цього світлого дня в наші домівки входить мир, серця наповнюються добром, любов’ю та всепрощенням. Саме в цей день християнам подарована цілюща сила небесної благодаті.

Бажаю Вам сердечного тепла, родинного затишку, доброго здоров’я, благополуччя та довголіття.

Нехай це свято надихає всіх нас на порозуміння та добрі справи та дарує нам щастя та впевненість у майбутньому.

Голова районної державної адміністрації      Валерій Салтиков

Щиро вітаю Вас з професійним святом. Невипадково, що на початку літа держава величає Вашу працю. Адже саме в цю спекотну пору внесок працівників водогосподарського комплексу у меліорацію земель неоцінимий. Задовольняючи потреби аграріїв у водних ресурсах, ви сприяєте вирішенню стратегічних національних завдань з виконання продовольчої програми.

Від душі бажаю  Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, гарного настрою, добра, радості, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Голова районної державної адміністрації   Валерій Салтиков

Щороку в першу неділю червня працівники водного господарства святкують свій професійний день.

Напередодні професійного свята в Каховському міжрайонному  управлінні водного господарства відбулися урочистості. На свято завітали голова райдержадміністрації Валерій Салтиков та  голова районної ради Тетяна Тертична щоб привітати колектив з професійним святом та подякувати за нелегку повсякденну, подвижнецьку працю та щоденну самовіддачу, терпіння,  глибоке розуміння свого обов’язку, як всьому колективу галузі, так і кожному працівникові зокрема. Читати далі

діти

Дорогі юні друзі!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Дитинство- радісна, чудова  пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Це той період коли починає формуватися світогляд, закладаються основи знань, умінь та характеру.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Голова районної державної адміністрації                                                                          Валерій Салтиков

Червень 2017
« Тра   Лип »

• Колегія РДА

25 квітня  2018 року о 09.00 в залі засідань районної державної адміністрації   відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним. Запрошуємо представників ЗМІ та громадськість.