Архів дня: 01.06.2017

Щороку в першу неділю червня працівники водного господарства святкують свій професійний день.

Напередодні професійного свята в Каховському міжрайонному  управлінні водного господарства відбулися урочистості. На свято завітали голова райдержадміністрації Валерій Салтиков та  голова районної ради Тетяна Тертична щоб привітати колектив з професійним святом та подякувати за нелегку повсякденну, подвижнецьку працю та щоденну самовіддачу, терпіння,  глибоке розуміння свого обов’язку, як всьому колективу галузі, так і кожному працівникові зокрема. Читати далі

діти

Дорогі юні друзі!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Дитинство- радісна, чудова  пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Це той період коли починає формуватися світогляд, закладаються основи знань, умінь та характеру.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Голова районної державної адміністрації                                                                          Валерій Салтиков

Червень 2017
« Тра   Лип »

• Засідання громадської ради