30 серпня 2013 року в Палаці культури «Меліоратор» відбулося урочисте зібрання з нагоди святкування 20 – річчя компанії «Freedom Farm In.», на яке завітав голова Каховської районної адміністрації Сторчак В.П.

У привітальному слові Володимир Петрович зазначив, що компанія «Freedom Farm In.» входить до трійки лідерів ринку України по вирощуванню зернових культур та найбільш ефективно використовує зрошення та висловив слова подяки керівництву компанії «Freedom Farm In.» в особі Горденка Олександра Васильовича та Медолиза Михайла Михайловича., за дотримання термінів по розрахунках за оренду землею.

Голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П. відзначив Почесними грамотами заслужених працівників компанії за вагомий вклад в соціально-економічний розвиток Каховського району.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра