Шановні жителі Каховського району!

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє нашої держави.

Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна Сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, єдність та цілісність держави.

Всі вони назавжди залишаються в пам’яті народу та стануть гідним прикладом для майбутніх поколінь.

Ми висловлюємо глибокі співчуття родинам загиблих Героїв та закликаємо весь український народ до єдності у цей важкий, сповнений випробувань час для нашої держави.

Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини. Будьмо гідні своїх героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розви­ток.

Слава Україні!

З повагою,

голова районної державної адміністрації             Сергій ПЕРЕТЯТЬКО

iGov.org.ua
Березень 2021
« Лют
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-03-03.